witamy! I active image I katalog I NEWS I harmonogram I cennik I parametry techniczne I kontakt

 

Szanowni Państwo!

Coraz częściej poddajemy się modzie na aktywny wypoczynek, sport, turystykę i czynną rekreację. Dzieje się tak na skutek mody wywołanej licznymi sukcesami polskich sportowców, jak również wzrostu świadomości dotyczącej szacunku dla własnego ciała oraz utrzymania go w dobrej kondycji. Moda na zdrowie związana jest także z poprawą sytuacji bytowej
naszych obywateli, gdyż zjawisko to charakteryzuje głównie kraje wysoko rozwinięte gospodarczo. Tym samym, oznacza to wzrost grupy odbiorców i sympatyków wszelkich form rozwoju fizycznego. Wszystkie argumenty przekonują, że trwa dobra passa dla aktywnych, a zwłaszcza dla AKTYWNYCH FIRM, reprezentujących sektor gospodarki specjalizujący się w dziedzinie czynnego wypoczynku.

W odpowiedzi na rozwijającą się tendencję oraz potrzebę propagowania wszelkich form aktywnego spędzania wypoczynku, Wydawnictwo image, znany od 14 lat wydawca czasopism branżowych, zaprasza Państwa do wzięcia udziału w nowym projekcie, jakim jest katalog "active image"!

Założeniem czasopisma "active image" jest zapewnienie Państwu promocji na kluczowych polskich i zagranicznych imprezach targowych związanych ze sportem, rekreacją, wypoczynkiem i turystyką. "active image" - będzie kolportowany na branżowych targach w sposób masowy (egzemplarze bezpłatne) i aktywny (rozdawany na stoisku oraz przez hostessy wśród zwiedzających targi), co zapewni efektywność dotarcia Państwa oferty do potencjalnie zainteresowanych odbiorców, będących uczestnikami targów. Ponadto gwarantujemy bezpośrednią wysyłkę pocztową do prenumeratorów oraz placówek mogących spotęgować efekt Państwa oferty, np. do wybranych klubów fitness na terenie Polski, jak również do działów zamówień sieci handlowych. Promocja tytułu i jego zawartości odbywać się będzie na wszystkich imprezach krajowych i zagranicznych, których "active image" będzie uczestnikiem.

 

Ponadto, Klienci katalogu będą mieli zapewnioną bezpłatną promocję internetową, poprzez, opracowaną w trzech strategicznych wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej, domenę www.activeimage.com.pl - promowaną na wszystkich imprezach targowych w kraju i za granicą, w których weźmiemy udział.